Odia news portal

ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ‘ଆଦିପୁରୁଷ’ ଭାଙ୍ଗିଲା ‘ବାହୁବଲୀ ୨’ର ରେକର୍ଡ

ମୁମ୍ବାଇ : ବହୁ ପ୍ରତୀକ୍ଷିତ ପ୍ରୋଜେକ୍ଟ ମଧ୍ୟରୁ ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଅଭିନୀତ ‘ଆଦିପୁରୁଷ’ କୁ ନେଇ ତାଜା ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ଓମ୍ ରାଉତଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ, ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ‘ବାହୁବଲୀ ୨: ଦ କନକ୍ଲୁଜର ରେକର୍ଡ ମଧ୍ୟ ଭାଙ୍ଗିଛି । ପ୍ରଭାସ ତାଙ୍କର ଆଗାମୀ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଆଦିପୁରୁଷ ପାଇଁ ଦୀର୍ଘ ଦିନ ଧରି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ରହିଆସିଛନ୍ତି। ପ୍ରଭାସଙ୍କ ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ରଟି ତାନହାଜୀ ଖ୍ୟାତି ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓମ୍ ରାଉତଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ନିର୍ମିତ ।

ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପାଇଁ ଖାସ୍‌ ଷ୍ଟାଇଲର VFX ବ୍ୟବହୃତ ହୋଇଛି । ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଏସ୍ ରାଜାମୌଲିଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶିତ ‘ବାହୁବଲୀ ୨’ ବର୍ତ୍ତମାନ ୨୫୦୦ ଭିଜୁଆଲ୍ ଇଫେକ୍ଟ ସହିତ ଦେଶର ସର୍ବୋଚ୍ଚ VFX ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଅଟେ। ଯାହା ପରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ଦାବି କରାଯାଇଛି ଯେ ‘ଆଦିପୁରୁଷ’ରେ ୮୦୦୦ ଭିଏଫଏକ୍ସ ସଟ ବ୍ୟବହାର କରାଯାଇଛି, ଯାହା ବାହୁବଲୀ ତୁଳନାରେ ପ୍ରାୟ ତିନି ଗୁଣ । ଏହି ଖବର ପରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍ସାହ ଭରି ଦେଇଛି। ଏହି ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ ହେବା ପୂର୍ବରୁ ବାହୁବଲୀର ରେକର୍ଡ ଭାଙ୍ଗିଛି ବୋଲି କୁହାଯାଉଛି।

ଏଥିରେ ଅଭିନେତ୍ରୀ କ୍ରିତି ସାନନ୍ ସୀତା ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ସୈଫ ଅଲି ଖାନ ରାବଣ ଭୂମିକାରେ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ସୋନୁ କି ସ୍ବିଟି ଫେମ୍ ସନ୍ନି ସିଂ ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଲକ୍ଷ୍ମଣ ଭୂମିକାରେ ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି। ଏହି ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ହିନ୍ଦୀ ବ୍ୟତୀତ ଅନେକ ଭାଷାରେ ମୁକ୍ତିଲାଭ କରିବ। ଆଦିପୁରୁଷଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ପ୍ରଭାସ ସାଲାର, ରାଧା ଶ୍ୟାମ ଫିଲ୍ମ ପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଅଛନ୍ତି। ନିର୍ମାତାମାନେ ଆସନ୍ତା ବର୍ଷ ଅଗଷ୍ଟ ୨୨ରେ ଫିଲ୍ମ ରିଲିଜ କରିବାକୁ ଯୋଜନା କରିଛନ୍ତି।

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.