Odia news portal

ଟିକା ନେବା ବେଳର ଫଟୋ ସେୟାର କଲେ ମିଳିବ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା, କେବଳ କରିବାକୁ ହେବ ଏହି କାମ

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଦେଶରେ ବଢୁଥିବା କରୋନା ସଂକ୍ରମଣକୁ ରୋକିବା ପାଇଁ ମୋଦୀ ସରକାର ଟୀକାକରଣ ଅଭିଯାନକୁ ଆହୁରି ବଢ଼ାଇ ଦେଇଛନ୍ତି । ଏବେ ୧୮ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମସ୍ତ ନାଗରିକଙ୍କୁ ଟୀକାକରଣ କରାଯାଉଛି । ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସରକାର ଆପଣଙ୍କୁ ଘରେ ବସି ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜିତିବାର ସୁଯୋଗ ଦେଉଛନ୍ତି। ସରକାରଙ୍କ ପକ୍ଷରୁ ଯେଉଁ ବ୍ୟକ୍ତି ଭଲ ଟ୍ୟାଗଲାଇନ୍ ସହିତ ଟୀକାକରଣର ଫଟୋସେୟାର କରନ୍ତି, ତାଙ୍କୁ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କାର ନଗଦ ପୁରସ୍କାର ମିଳିବ । ତେଵେ ଆସନ୍ତୁ ଜାଣିବା ଆପଣ ଘରେ ବସି କିପରି ରୋଜଗାର କରିପାରିବେ ।

My Gov Indiaର ଅଫିସିଆଲ୍ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଏହି ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇଛି। ଟୁଇଟ କରି କୁହାଯାଇଛି ଯେ ଯଦି ଆପଣ ନିକଟରେ ଟୀକାକରଣ କରାଯାଇଛି, ତେବେ ଆପଣ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ଲୋକଙ୍କୁ ଟୀକାକରଣ କରିଛନ୍ତି ତେଵେ ଆପଣ ଲକ୍ଷାଧିକ ଲୋକଙ୍କୁ ଟିକକରଣ ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ କରିପାରିବେ। ଆପଣ ଏକ ସୁନ୍ଦର ଟ୍ୟାଗଲାଇନ୍ ସହିତ ଟିକା ନେବା ବେଳର ଫୋଟୋ ସେୟାର କରି ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜିତିବାର ସୁଯୋଗ ପାଅନ୍ତୁ । My Gov India ଟ୍ୱିଟରରେ ଏହାର ଲିଙ୍କ୍ ସେୟାର କରିଛି, ଯେଉଁଠାରେ ଆପଣ ନିଜର ଫଟୋ ସେୟାର କରିପାରିବେ । ଏହି ଲିଙ୍କରେ ଫଟୋ ସେୟାର କରିବାକୁ ଏହି ଲିଙ୍କରେ https://bit.ly/3sFLakx ରେ କ୍ଲିକ କରନ୍ତୁ । ପ୍ରତି ମାସରେ ୧୦ ଟି ସିଲେକ୍ଟଟେଡ଼ ଟ୍ୟାଗଲାଇନକୁ ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ୫ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦିଆଯିବ । ଯଦି ଆପଣ କିମ୍ବା ଆପଣଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଟୀକାକରଣ କରାଯାଇଛି, ତେବେ ଟୀକାକରଣର ମହତ୍ତ୍ୱ ଉପରେ ଏକ ଭଲ ଟ୍ୟାଗଲାଇନ୍ ସହିତ ଟୀକାକରଣର ଫଟୋ ସେୟାର କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ଉତ୍ସାହିତ କରନ୍ତୁ ।

ଏହି ପ୍ରତିଯୋଗିତାରେ ଭାଗନେବାକୁ ଆପଣଙ୍କୁ MyGov.in ପୋର୍ଟାଲକୁ ଯିବାକୁ ହେବ । ସେଠାରେ ଲଗ ଇନ ଟୁ ପାର୍ଟିସିପେଟ ଟ୍ୟାବ୍ ଉପରେ କ୍ଲିକ୍ କରିବାକୁ ପଡିବl ଏହା ପରେ, ରେଜିଷ୍ଟ୍ରେସନ ଡିଟେଲସ ପୂରଣ କରିବାକୁ ପଡିବ ।

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.