Odia news portal

ବିଜନେସ୍ ଆଣ୍ଡ ଫ୍ୟାଶନ ମାଗାଜିନ୍ ପକ୍ଷରୁ ମିଷ୍ଟର ଆଣ୍ଡ ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଡିଶନ


ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜନେସ ଆଣ୍ଡ ଫ୍ୟାଶନ ମାଗାଜିନ୍ ପକ୍ଷରୁ ମିଷ୍ଟର ଆଣ୍ଡ ମିସ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଅଡିଶନ ଦି ମିଡିଲଟୋନ ଓପିଡି ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଏଥିରେ ୨୫ରୁ ଉର୍ଦ୍ଧ୍ୱ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରି ନିଜର କଳା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିଥିଲେ। ଏଥିରୁ ୧୦ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଗ୍ରାଣ୍ଡ ଫାଇନାଲ ପାଇଁ ଚୟନ କରାଯାଇଥିଲା। ଫାଇନାଲରେ ବିଜେତା ହୋଇଥିବା ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ମାଗାଜିନରେ ସ୍ଥାନ ଦିଆଯିବ।

ଏହି ଅବସରରେ ହ୍ୟାଲୋ ଭୁବନେଶ୍ବର.ଇନ ମ୍ୟାଗାଜିନ୍ ଉନ୍ମୋଚନ କରାଯାଇଥିଲା। କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ବିଙ୍ଗଓ୍ବେଲ କ୍ଲିନିକ୍ ଆଣ୍ଡ ସ୍ପାର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ବିଜୟଲକ୍ଷ୍ମୀ ରାଉତ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ପ୍ରଯୋଜକ ମୋନିଷ ମନହୋର, ଏସଏପି’ର ପ୍ରତିଷ୍ଠାତା ସ୍ମୃତି ଦାଶ, ବିଜଟେକ୍ କ୍ରବ’ର ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଜେବି ରମଣା, କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଲିପ୍ସା ପ୍ରମୁଖ ଉପସ୍ଥିତ ରହି ପ୍ରତିଯୋଗୀଙ୍କୁ ଚୟନ କରିଥିଲେ।

ଏହି ଅଡିଶନକୁ ବିଙ୍ଗଓ୍ବେଲ କ୍ଲିନିକ ଆଣ୍ଡ ସ୍ପା,ଦି ମିଡିଲଟୋନ୍ ଓପିଡି ଏବଂ ହ୍ୟାଲୋ ଭୁବନେଶ୍ବର ସହଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି।

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

seventeen − 15 =